icon

Misja/Wizja

icon
icon

Ania wraz z Zespołem Ekspertów zapraszają na Warsztaty

Naszą misją jest pasja spełniania marzeń ???? Wsparcie w drodze do zrozumienia tego co wokół nas, w drodze do spełnienia, w drodze po wolność – tę mentalną ????

Zrozumienie zmiany i jej przyczyn daje siłę na każdy dzień, nie ważne z jaką sytuacją przyjdzie Ci się zmierzyć ????

Jeżeli dodatkowo jesteś Rodzicem Maluszka i ważne jest dla Ciebie pogodzenie Własnej Osobistej Roli z trudną rolą Mamy, Taty, Opiekuna Malucha, który zaskakuje każdego dnia – to zadań na pewno masz dużo więcej niż początkowo zakładałeś ????

Wspieramy w trudnych momentach życia, pomagamy spojrzeć na Świat innymi oczyma i często krok po kroku towarzyszymy w zmianie ????

Nie ma zmian ważnych czy błahych, małych czy dużych, każda jest istotna jeśli czujesz, że tak właśnie jest ????

Czy jest to przeprowadzka, adaptacja Malucha w żłobku czy przedszkolu,burzliwy etap rozwoju, rozstanie, zmiana pracy, narodziny kolejnego Maluszka – odczujesz to i Ty i Twoje Dziecko.

Z ogromną troską i uwagą dzielimy się całą wiedzą i doświadczeniem jaką posiadamy aby Was wspierać. Z nieukrywaną pasą towarzyszymy Rodzicom i Ich Dzieciom w początkowym okresie pierwszych kilku lat życia Maluszka.

 

icon

Wspieramy opiekunów w żłobku oraz osoby prowadzące punkty opieki nad dziećmi do lat 3ech – ich rola jest nie do przecenienia, a wartość jaką wspólnie z Rodzicami wnoszą w życie Malca pozostaje z NIm na całe życie.

Wiemy jakie wyzwania stawiają nam Dzieci na tak intensywnym – i naważniejszym – etapie rozwoju jakim są pierwsze lata życia. Przez pryzmat naszych doświadczeń potrafimy spojrzeć na świat oczami Dzieci i wspierać Je, aby wyrastały na Ludzi z poczuciem Własnej Wartości.

NIe znamy recepty na szczęśliwy Świat, ale wspieramy Was w budowaniu spełnionego życia – zapraszam na „Bajkowe warsztaty” – Bajkowa Ciocia Ania

Nasz Zespół Ekspertów

  • Dorota – niezwykła Mama, autyzm wysoko funkcjonujący nie ma przed Nią tajemnic;
  • Stella – domowe spa, warsztaty z samomotywacji HR;
  • Michał – Trener Mentalny;
  • Agnieszka – dietetyk;
  • Bajkowe Ciocie – Zespół Praktyków
  • oraz wielu innych Gości